Интернет-центр

 
Участь у проекті "Бібліоміст" та відкриття Інтернет-центру для користувачів стало новою віхою в історії Бібліотеки.
Створення Інтернет-центру в міській бібліотеці ім. О.Пушкіна забезпечило відкритий обмін інформацією шляхом надання можливості безкоштовного користування світовою мережею інформаційних ресурсів протягом трьох років. Придбано і використовується у бібліотечному інтернет-центрі комп`ютерне обладнання: 5 комп`ютерів, принтер, сканер, веб-камери, навушники, ліцензійне програмне забезпечення, підключено Інтернет. До послуг користувачів 5 робочих місць з безкоштовним доступом до інтернет-ресурсів.
Завдяки відкриттю Інтернет-центра покращився доступ до інформації всім користувачам бібліотеки, збільшився потенціал бібліотеки в наданні різноманітної оперативної інформації.
Інтернет-центр бібліотеки ім. О.С. Пушкіна також є інформаційною базою для користувачів, які отримують консультативні години з основ комп’ютерної грамотності.
Серед користувачів інтернет-центру  люди різного віку, але переважає молодь – студенти навчальних закладів, учні загальноосвітніх шкіл та ін.
Безкоштовний доступ до інформаційних ресурсів, консультативна допомога та навчання сприяють впровадженню сучасної бібліотечної послуги.
  
ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МЕРЕЖЕЮ ІНТЕРНЕТ
в бібліотеці ім. О.С. Пушкіна  Білгород-Дністровської
міської бібліотечної системи
1. Інтернет-центр та точки доступу до мережі Інтернет є складовою частиною міської бібліотеки ім. О.С. Пушкіна , отже інтернет-послуги відносяться до послуг цієї бібліотеки.
2. Право користуватись інтернет-послугами надається читачам бібліотеки ім. О.С. Пушкіна  безкоштовно.
3. Користувачі мають право на консультативні години та індивідуальні консультації з боку працівників Інтернет-центру та бібліотечних працівників.
4. Порядок користування Інтернетом встановлюється за попереднім записом; можливий попередній запис по телефону; при наявності вільних місць – в порядку черговості.
5. Бібліотека та працівники Інтернет-центру не несуть відповідальність за отриману користувачем інформацію з Інтернету.
7. Дозволяється збереження інформації на відформатовану дискету; роздрукування матеріалів з Інтернету на принтері, запис адміністратором інформації на CD, DVD диски, Flash-носії або інші засоби збереження.
8. Час користування Інтернет-послугами обмежується однією годиною (дітям віком до 12 років – до 30 хв.).
9. В міській біблліотеці ім.О.С. Пушкіна не обслуговуються особи, які не являються користувачами бібліотеки.
ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
-      інсталяція програмних продуктів, самостійна зміна будь-яких апаратних чи програмних конфігурацій; використання принесених з собою програм;
-       перегляд та розповсюдження заборонених законодавством України матеріалів або намагання несанкціонованого проникнення в інші мережі (локальні або WEB);
-     порушення законів копірайту, використання Інтернету у комерційних цілях (продаж, купівля, реклама товарів);
-   заходити на не рекомендовані сайти (порнографічні, ті, що рекламують насильство тощо);
-    торкатися монітору, захаращувати стіл біля монітора, приймати їжу;
-   порушувати правила поведінки;
-   вимикати або перезавантажувати комп'ютер без дозволу працівника бібліотеки.
 У разі порушення вищевказаних правил бібліотекар має право позбавити Вас можливості користування Інтернет-послугами протягом 2 місяців або зовсім припинити надання цих послуг.
 В разі пошкодження обладнання користувач повинен компенсувати збитки повному обсязі.
 


 

 

 
 


Немає коментарів:

Дописати коментар