неділя, 7 травня 2017 р.

Над пам’яттю роки не владні

З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення - 8 травня та Дня перемоги - 9 травня в бібліотеці-філії ім. О.С.Пушкіна проведено вечір спогадів «Над пам’яттю роки не владні» під гаслом “Пам'ятаємо. Перемагаємо”.
Згадати тих, хто пройшов крізь пекло війни кому вдалося вижити, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг у бою, зібралися учні 8 класів ЗОШ №11 , а також ветеран Другої світової війни Калашнікова Євдокія Іванівна.
Вечір розпочався із вступного слова завідувача бібліотеки Оксани Дев’ятки . Вона наголосила на великому історичному значенні святкування 8 травня – Дня пам’яті та примирення і 9 травня – Дня перемоги над фашизмом. Запрошені і гості дізналися про антигуманну сутність тоталітарних режимів та важливість не повторення їхніх злочинів у ХХІ ст.
Провідним бібліотекарем Гирбя Яною було представлено інформацію про події Другої світової війни та їхній вплив на Україну та озвучено вірші про героїчний подвиг, незламну мужність та тяжкі страждання нашого народу.
В історії життя воєнних років є події і дати, значення яких неможливо забути саме про це розповіла присутнім ветеран Другої світової війни. Діти уважно слухали розповідь Калашнікової Євдокії Іванівни задавали питання, а на останок подякували і привітали віршами та квітами, бажаючи міцного здоров’я.
На протязі всього заходу звучали музичні композиції, пісні, що були написані в роки війни і сьогодні, адже пісня завжди налаштовувала на добрі починання, надію та перемогу. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять полеглих у війні солдат. Читачі нашої бібліотеки ще зовсім юні громадяни України, але вони розуміють важливість події – святкування Дня Перемоги.
Мов журавлиний клин, летять роки. Все далі й далі в пам'ять відносить славна мить. Пам'ять торкається чорними крилами самого серця, будить вдячність і любов до тих, хто захистив нас, хто здобув перемогу над ненависним ворогом. Пам'ятаймо своїх визволителів!


Немає коментарів:

Дописати коментар